אחת ולתמיד – מדוע חשוב להפיק סרטון תדמית לאפליקציה

מעוניינים לפתח אפליקציה שתשבור את הרשת? על ידי הפקת סרטון תדמית לאפליקציה שלכם יתכן כי תגשימו את החלום שלכם מהר מהצפוי!

העידן הנוכחי בו אנו חיים נחשב ללא ספק כתור הזהב של המדיה הדיגיטלית. בין אם נרצה בכך או לא, רשת האינטרנט, כמו גם הרשתות החברתיות והסמארטפונים הצליחו תוך עשרות שנים בודדות להשתלט על עולמנו ובמובן מסוים אף להכתיב עבורנו את סדר היום. 

כפועל יוצא מכך, אחת הפלטפורמות הדיגיטליות שהולכות וצוברות תאוצה בקצב מואץ בשנים האחרונות מקורה בעולם האפליקציות שנועד לענות על מגוון רחב של צרכים בכל תחומי החיים. 

על כן, כאשר אנו כבעלי עסקים או חברות מעוניינים למכור את מרכולתנו או לשווק שירות כלשהו בצורה איכותית, תוך התאמה למציאות הדיגיטלית בת זמננו, הרי ששימוש בסרטון תדמית לאפליקציה הינו דרך יעילה שעשויה להעניק לנו יתרון משמעותי על פני המתחרים. 

סרטון תדמית לאפליקציה

הפקת סרטון תדמית לאפליקציה: למה זה נחוץ?

פיתוח אפליקציה הינו אופרציה מורכבת הדורשת לא מעט כסף וזמן. ככל שכמות היישומים באפליקציה הינה גדולה יותר, כך עלויות התכנות והשיווק שלה עשויות להאמיר. בדיוק לשם כך מנסים יזמים העומדים מאחורי אפליקציות שונות, לגייס הון ראשוני על ידי גיוס משקיעים או בעזרת אופציות מימון המונים ברשת.

על מנת שהציבור הרחב יוכל להיחשף בצורה מיטבית אל מהות האפליקציה ותכליתה, מהווה סרטוני תדמית לאפליקציה אופציה אידיאלית, דרכה ניתן להנגיש את החזון העומד מאחוריה באמצעים ויזואליים ובמילים פשוטות. 

כך למשל, ניתן להקרין את סרטון התדמית לאפליקציה במהלך ישיבה עסקית עם בעלי הון המעוניינים לבחון אפשרויות השקעה בה, בקרב גורמי מקצוע על מנת להציג בפניהם את "האני מאמין" שלה או עבור המשתמשים הפוטנציאליים או קהל הלקוחות שעשויים להשתמש באפליקציה ביום מן הימים.

סרטוני תדמית לאפליקציה: על מה חשוב להקפיד

סרטון תדמית איכותי לאפליקציה הוא כזה שיקבץ במספר שניות או דקות את כל המסרים שלכם בצורה נרחבת, תוך הבחנה בין עיקר לטפל. חשוב שהסרטון יוגבל לפרק זמן קצר יחסית על מנת שלא לייגע את הצופים, אך באותה נשימה יצליח לעורר בהם תשומת לב ואף הנעה לפעולה באמצעות השקעה בקריאייטיב ותסריט מעניין בעל ערך מוסף.

מומלץ במסגרת סרטוני תדמית לאפליקציה, לעשות שימוש בגרפיקה דינאמית (Motion Graphics) המשלבת אנימציה קצרה, תוך שימוש בצבעים, חיזויים קוליים (קריינות ברורה עם קול נעים) ומוסיקה. אין אמנם מתכון אחד ברור לסרטון מנצח, אולם ככל שתשקיעו יותר בפרטים הקטנים, כך הסיכוי שהוא אכן יעשה עבורכם את העבודה. 

אז אם גם אתם חולמים על כמות הורדות משמעותית של האפליקציה ודירוג גבוה בחנויות האפליקציות הרלוונטיות, כדאי שתשקלו בכובד ראש שימוש בהפקת סרטון תדמית לאפליקציה שעתיד להטיס אתכם קדימה ולהגשים עבורכם חלומות מהר מהצפוי.

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!