סרטים למרפאות מסוג "תדמית"

מאחר שהגעתם עד לכאן, אנו מרשים לעצמנו לנחש עליכם כמה דברים: יש בבעלותכם מרפאה, יש לכם תשוקה אדירה לטיפול באנשים ואתם רוצים להפגין נוכחות דיגיטלית שתתורגם לפניות. אנחנו צודקים? לשמחתכם, הגעתם אל המקום הנכון! אנחנו ב-video head מומחים בהפקת סרטים למרפאות ממגוון סוגים: החל מסרטוני תדמית, דרך סרטוני הדרכה ועד סרטוני פרסומת שיווקיים.

אחד הסרטים הנפוצים והרלוונטיים ביותר בתחום? סרטוני תדמית למרפאות. תכלית הסרטון היא לשתף את הצופה (זה המתעניין בטיפול שאתם מציעים) בשירותי המרפאה וב"אני מאמין" שלכם, תוך עטיפתם בתדמית חיובית. העברת מסרים שכאלו אפשרית גם טקסטואלית כמובן, אך הודות לסרטוני התדמית אתם יכולים להעבירם בצורה חווייתית, מהירה ונגישה יותר!

עיצוב תדמית מחמיאה באמצעות סרטים למרפאות 

אנחנו מנחשים כי הבליחה לראשכם השאלה הבאה: "האם יש לי צורך בסרטון תדמית?". התשובה שלנו פשוטה למדי: למרות שאנחנו עדיין לא ממש מכירים, כל עוד יש בבעלותכם מרפאה התשובה היא שכן! בכוחם של סרטים למרפאות לחולל פלאים בכל הקשור ליצירת מוניטין, איסוף לידים וגיבוש קהילה יציבה ונאמנה. אנו מציעים הפקת סרטים מסוגים שונים למגוון מרפאות, ביניהן:

  • מרפאות שיניים
  • מרפאות אסתטיקה
  • מרפאות לטיפול בכאב
  • מרפאות לרפואה אלטרנטיבית
  • מרפאות לבריאות האישה ועוד…

סרטי תדמית למרפאות המופקים ע"י VIDEOHEAD, יאפשרו לכם לבלוט בין המתחרים ולהגיע אל לבבותיהם של המעוניינים בטיפולים שאתם מציעים. 

סרטוני תדמית לקליניקות

סרטוני תדמית למרפאות – מה חשוב לכלול בהם?

אנו מאמינים בהתאמת פתרונות הפקה אישיים לכל מרפאה. המשמעות היא שכל סרטון נתפר למידותיו, צרכיו ומטרותיו של הלקוח. למרות זאת, הצלחתם של סרטוני תדמית למרפאות מותנית בכמה דברים בסיסיים שחובה לכלול בהם:

  • הפנים של המרפאה – מניסיוננו, מומלץ מאד לכלול בסרטון (גם אם בחלק קטן ממנו), את הרופא הראשי במרפאה/בעל המרפאה. הצגתו אמורה להשרות רוגע, לייצר וודאות ולאפשר למתעניין (בהמשך: לקוח) להכיר את מי שצפוי לטפל בו. 
  • שירותים מרכזיים – בסרטון התדמית ראוי לציין את השירותים המרכזיים שמעניקה המרפאה, בדגש על הבידול המרכזי שלה. לדוגמא: "מרפאת השיניים עובדת במתכונת one stop shop – כל השירותים שאתם צריכים תחת קורת גג אחת!"
  • השכלה וניסיון – כמו כן, רצוי שהדובר הראשי בסרט התדמית – הרופא, יציג את השכלתו, ניסיונו והישגיו המקצועיים. בנוסף, ראוי להדגיש את הניסיון ואת איכויות המרפאה/רופא: "טיפלנו עד כה במעל ל-X מטופלים ב-Y מקרים מורכבים".
  • הנעה לפעולה – אז נכון, סרטון תדמית הוא לא סרטון מוצר, אך גם בסרטון "נייטרלי" שכזה חשוב להניע את הצופה לפעולה. הזמינו אותו לפנות אליכם בכל שאלה, ואולי אף להציע לו שיחת ייעוץ מקצועית ראשונית ללא עלות. 

סרטוני תדמית יכולים וצריכים להיות קצרים וסופר-מתומצתים. המטרה היא לתפוש את תשומת לבו של הצופה עם מסרים מדויקים ועניינים, תוך מענה על נקודות הכאב שלו. לפרטים נוספים אודות הפקת סרטים למרפאות, התקשרו כעת – 03-5351847

אם התעניינתם בסרטי תדמית למרפאות, התעניינו גם לגבי סרטים לחברות פארמה

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!