רק בריאות! סרטים לבתי חולים

בישראל פועלים לא מעט בתי חולים ציבוריים, ועוד יותר בתי חולים פרטיים. המשותף לצוותי הרפואה שעובדים בהם? הרצון להבטיח את בריאותם של אלו הזקוקים להם! ב-2021, גם בתי החולים מבססים את התקשורת שלהם עם קהל המטופלים באמצעות מוצרים וערוצים דיגיטליים שונים – מעדכונים באתר הבית, שליחת ניוזלטרים למייל ועד שיתוף תוכן ברשתות החברתיות.

לכן, אין זה מפתיע שבתי החולים הגדולים בארץ פונים גם לנתיב של הפקת סרטים לבתי חולים. את המסרים – האינפורמטיביים והשיווקיים, שניתן להעביר במאות ואלפי מילים, ניתן להעביר גם בצורה עדכנית, מהירה וחווייתית יותר!

סרטים לבתי חולים
סרטים לבתי חולים

הפקת סרטים לבתי חולים – העברת מסרים יעילה ומהירה

אנחנו ב-video head מומחים בהפקת מגוון סרטים לבתי חולים – מסרטי תדמית, דרך סרטי מוצר ועד פרסומות לדיגיטל. באופן טבעי, לכל לקוח בהתאם לסוג השירותים שהוא מציע והאסטרטגיה השיווקית שלו, אנו ממליצים על סרטים ספציפיים. מניסיוננו, לבתי חולים – פרטיים וציבוריים, מתאימים 3 סרטים עיקריים:

  • סרט תדמית – מדובר על הסרט ה"קלאסי" שרלוונטי לכל לעסק – בכל גודל ועם כל קהל יעד. תכלית הסרטון היא ליצור היכרות ראשונית (מעין לחיצת יד אם תרצו) בין הצופה לבית העסק. לסרטון זה ישנן כמה מטרות: יצירת תדמית חיובית ואמינה, הצגת מגוון השירותים והדגשת בידול מרכזי. מדובר על "נכס דיגיטלי" שראוי שכל בית חולים – ציבורי או פרטי, יתגאה בו!
  • סרט הדרכה – אי אפשר לדבר על סרטים לבתי חולים מבלי לדבר על סרטי הדרכה לצוותים הרפואיים. אופי העבודה הדינמי והקצב התוסס, לא תמיד מאפשרים לרופאים הבכירים להעביר את הצוותים בהדרכות מקצועיות. בדיוק בשביל זה ישנם סרטוני הדרכה הכוללים בתוכם את המידע המקצועי הרלוונטי. קחו לדוגמא את משבר הקורונה: עם התפרצות הנגיף, צוותי רפואה הודרכו איך לטפל בחולים, איך להגן על עצמם, מהם הנהלים שיש להיצמד אליהם וכיוצא בזה. שלא כמו הדרכות פרונטליות, סרטון הדרכה ניתן להפיץ בתפוצה רחבה לכל הצוותים ברמה ארצית! כלומר, העברת הידע אינה מותנית בנוכחות פיסית בנקודת זמן מסוימת, אלא שכל איש צוות שהתוכן רלוונטי לו, יוכל לצפות בו בהתאם לאילוצי העבודה (ויותר מפעם אחת…).
  • פרסומת לדיגיטל – כן, גם בתי החולים פעילים ברשתות החברתיות. כיום, יותר מתמיד, חשוב לבתי החולים לשמור על קשר עם הציבור ולשתף אותו במידע חיוני ובעל ערך. הפרסומות בדיגיטל יכולות להיות אינפורמטיביות ("לכו להתחסן!") או שיווקיות ("הצוות שלנו בבית החולים X, תמיד כאן לשירותכם!"). כל פרסומת עשויה להגביר את החשיפה בערוצים הדיגיטליים ולתרום למעורבות גבוהה יותר בהם.

הדבר הראשון שאנו מאחלים לכל הצוותים הרפואיים הוא רק בריאות! והדבר השני? שתמשיכו לטפל במסירות ולתרום להחלמתם של אלו הזקוקים לכם! סרטים לבתי חולים יסייעו לכם להפיץ את בשורתכם לקהל הרחב ולעטוף את עשייתכם בתדמית מחמיאה. לפרטים נוספים, פנו אלינו כעת – 03-535-1847

 

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!