בדרך להנפקה: כך תרשימו את המשקיעים 

שוברים את הראש כיצד למשוך את תשומת ליבם של אילי ההון וחברות ההשקעות על מנת שישימו את הז'יטונים על הסטארט-אפ שלכם? על ידי הפקת סרט תדמית לחברות הייטק, יתכן כי תעמדו ביעד הנכסף

מדינת ישראל נחשבת שלא בכדי למעצמת הייטק. המוח הישראלי בשילוב עבודה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסה במגוון בלתי נגמר של תחומים, מצליחים פעם אחר פעם להדהים את העולם ולהוביל חברות סטארט-אפ מהפכניות "לכבוש את העולם" תרתי משמע. 

ניכר כי תקופת הקורונה רק חיזקה מגמה זו של נסיקת ההייטק הישראלי, כאשר הנפקות של חברות סטארט-אפ בבורסות בארה"ב החלו לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם, ולהפוך בין רגע ישראלים שאפתנים למיליונרים ואף מילארדרים.

אלא שלא מדובר בקסם שנשלף מהשרוול, אם כי בעבודה קשה וסיזיפית שדורשת השקעה רבה ובעיקר אמונה באיכות המוצר או השירותים של אותן חברות, אשר לא מתביישות לחלום בענק.

קראו גם על הפקת סרט מוצר

אם גם אתם מצויים בתוך תעשיית ההייטק ומעוניינים לנסות את מזלכם "בליגה של הגדולים", הרי שעל מנת להצליח להשתדרג תזדקקו למזומנים, לצורך הגדלת מכסת העובדים, השקעה במשאבים והתרחבות לקהלי יעד חדשים. 

אחת הדרכים האופציונליות לשכנע את אילי ההון או חברות ההשקעות לשים את הז'יטונים דווקא על הסטארט-אפ שלכם, הינה דרך יכולות שכנוע בשילוב כריזמה והצגת מוצר/שירות שובר שוויון ובעל ערך מוסף. עם זאת, לעיתים מילים אינן מספיקות על מנת ליצור את הרושם הנחוץ. במצב שכזה מומלץ להפיק סרט תדמית לחברות הייטק, מוצר משלים שעשוי לחולל פלאים ולשמש עבורכם "כגרוש החסר ללירה".

בדרך להנפקה-כך תרשימו את המשקיעים

סרטי תדמית לחברות הייטק: כך תעשו זאת נכון

בעידן הדיגיטלי של היום בו כל פוש או הודעה בסמארטפון עלולה להסיט את תשומת הלב שלנו, חשוב להקפיד על הפקת סרט תדמית קצר וקולע, כזה שיעביר את המסר בצורה ויזואלית מעניינת תוך שימוש במונחים או מושגים מקצועיים ובה בעת יגרום לצופים בו להתרשם עד מאוד.

טיפ נוסף שרצוי להקפיד עליו, הוא להשתדל להפיק סרט תדמית שלא יעלה על דקה וחצי לכל היותר, על מנת שלא לייגע את המשקיעים. נסו להכניס את כלל החוזקות של החברה שלכם במספר משפטים שיווקיים חזקים, שיספיקו לשם העברת המסר (הפתרון שהיא מציעה או היתרון היחסי שלה על פני חברות מתחרות).

מומלץ לפנות אל חברה הפקה מקצועית אשר התנסתה בהפקת סרטי תדמית לחברות הייטק (רצוי חברות שנחלו הצלחה והשכילו לגייס כספים באמצעות השקעה חיצונית בהן). חברה שכזו תדע להפיק עבורכם סרט תדמית מקורי ויוצא דופן, כזה שיצליח להדהים את המשקיעים ולעורר בהם את כל החושים, תוך המחשה ויזואלית של איכות החברה שלכם והקניית ביטחון למשקיעים הפוטנציאליים כי עתידה עוד לפניה.

אז רגע לפני שאתם שוברים את הראש כיצד לגייס את ההשקעה הדרושה למימוש עתידה של החברה שלכם, רצוי שתתנו את הדעת על אפשרות של הפקת סרטי תדמית לחברות הייטק, אופציה שעשויה להיות ההחלטה הנכונה בדרך להגשמת החזון שלכם. 

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!