5 דרכים מקוריות לשווק את העסק שלך - Video Head | וידאו הד סרטי תדמית, פרסומות וידאו והפקות סרט תדמית

5 דרכים מקוריות לשווק את העסק שלך

28 מרץ 2019 בקטגוריה בלוג | פורסם ע"י admin

הקמתם עסק חדש? שיהיה לכם בהצלחה. חשוב מאוד שתיקחו בחשבון, שבלי שיווק נכון ומתאים, לא תוכלו להצליח ולהתעלות מעל המתחרים שלכם. אז יש לנו חדשות טובות - אנחנו כאן בדיוק בשביל זה. יש לנו מספר רעיונות לשיווק יצירתי, כאלה שגם לא יעלו לכם יותר מדי ויצריכו מכם השקעה כספית שתוכלו לעמוד בה. מוכנים? יאללה אנחנו מתחילים...

סרטי תדמית

מדובר על סרטים קצרים שמבוססים על אלמנטים שונים. כלומר, הם יכולים להיות מבוססים על הצגת המוצר, השירות וכמו כן הם יכולים לכלול ראיונות עם העובדים בעסק שלכם, קטעי אנימציה ועוד. את סרטי התדמית תוכלו להציג באתר האינטרנט שלכם וכמו כן ברשתות החברתיות. בעזרת סרטי תדמית, תוכלו להגיע ליותר לקוחות פוטנציאליים, בלי לעבוד קשה מדי. בעקבות כך, תוכלו גם להגדיל את הרווחים שלכם ולבלוט מעל המתחרים שלכם.

מוצרי פרסום

על מנת שיכירו אתכם, תוכלו להשתתף בכל מיני כנסים ומפגשים עסקיים שונים. עליכם להגיע אליהם מצוידים בכל מיני מוצרים שיישאו את הלוגו והטלפון שלכם. מוצרים אלה נקראים מוצרי פרסום. הם יכולים להיות מוצרים כדוגמת כובעים, מחזיקי מפתחות, כוסות, דיסק און קי, חולצות, עטים, לוחות שנה ועוד.

שיטת מפה לאוזן

אומרים שלקוחות מרוצים הם השגרירים הכי טובים לעסק שלכם. הרי תסכימו איתנו, שכל לקוח מרוצה, יידע לשבח ולפאר את העסק, המוצר והשירות שהוא קיבל מכם. אותו לקוח מרוצה, יספר לחבריו הקרובים וכמו כן למשפחה שלו על העסק המוצלח שלכם. כך תוכלו להרחיב משמעותית את קהל הלקוחות שלכם. כל זאת בהשקעה מינימאלית ובלי מאמץ בכלל.

חדשות

נניח שהחלטתם לצאת במבצע חדש או אולי הוספתם שירות או הרחבתם שירות קיים בעסק. הלקוחות שלכם צריכים לדעת על כך, כמה שיותר מהר. עליכם לנסח מסר מדויק, קצר וקולע הנושא את החדשות הללו. את אותו המסר, יש לפרסם בעמוד שלכם ברשתות החברתיות וכמו כן באתר האינטרנט שלכם. אגב אם יש לכם מאגר לקוחות קיים שמקבל מכם עדכונים במייל, תוכלו גם להפיץ את החדשות על המבצעים, המוצרים והשירותים באמצעות שליחת מייל.

שיתופי פעולה

אחת הדרכים המוצלחות להגדיל את מאגר הלקוחות שלכם היא על ידי יצירה של שיתופי פעולה עם עסקים שכנים. נניח שיש לכם עסק של בית קפה ולצידו עסק של מספרה. תוכלו להציע קפה ללקוחות של המספרה. דוגמה נוספת היא עם גלידריה הצמודה לחנות ספרים. תוכלו לצאת במבצע שכל מי שקונה כדור גלידה, מקבל ספר ילדים בהנחה. מדובר על שיתוף פעולה, שיכול להצליח בגדול.

שורה תחתונה

נסו לשווק את העסק שלכם כמה שיותר. עליכם לזכור שככל שהשיווק שלכם יהיה יצירתי יותר, כך העסק יהיה יציב, מצליח ועם יציבות כלכלית. עליכם תמיד לשאוף להיות מובילים בתחום שלכם. זכרו, המתחרים תמיד ינסו לעקוף אתכם ותמיד יצאו עם מבצעים ושיתופי פעולה חדשים. עליכם גם לפעול בהתאם, על מנת לא להישאר מאחור. שיהיה בהצלחה!

תגיות