סרט תדמית – מה כדאי לקחת בחשבון

סרט תדמית – מה כדאי לקחת בחשבון

החלטנו להפיק סרט תדמית עבור החברה שלנו, מה עלינו לקחת בחשבון בראש ובראשונה?

סרט תדמית מצולם הוא אינו עסק זול:

היזהרו משרלטנים וחברות שאינן מקצועיות, עלויות של סרט תדמית אינן זולות ומגיעות לעיתים אף ל50,000 שקלים. מדוע? אין זאת מכיוון שבעלי המקצוע דורשים סכומים מופקעים או גבוהים יתר על המידה אלא מכיוון שמספר רב של בעלי מקצוע עובדים על סרט אחד, הנה רשימה חלקית של העוסקים במלאכת הפקת הסרט: במאי,תסריטאי, מפיק, ע.הפקה, תאורן, סאונד מן, עורך וידאו, אפטריסט מעצב פסקול. מניתי תשעה בעלי מקצוע, וזו רק רשימה חלקית של הפקה שאינה נחשבת מסובכת, יש עוד לזכור כי גם ישנם שחקנים, פרזנטורים, ניצבים, מאפרת, ע.במאי. עכשיו בוא נאמר שעובדים על הפקת סרט תדמית שלכם 15 אנשים. כל אחד מהם מקבל 1,000 ₪ בממוצע. הגענו ל15,000 ₪. בשוק ההפקות נמצאות חברות צעירות רבות העושות את צעדיהן הראשונים בעולם הפקות סרטי התדמית.  חברות אלה מוכנות להפיק עבורכם סרט תדמית גם המחירים נמוכים במיוחד, כיצד? הן פשוט תיקחנה בעלי מקצוע צעירים מאוד (חלקם סטודנטים לקולנוע) שאינם מספיק מיומנים, הם יעשו את העבודה אך בצורה רשלנית ולא מקצועית שתאלץ אתכם לאחר מכן להפיק את הסרט בשנית. למשל: הם ייקחו במאי צעיר שאינו יודע להעמיד סצינה ושהניסיון הקולנועי שלו מסתכם בבימוי סרט גמר בחוג לקולנוע במכללה. אותו הדבר לגבי הצלם: ישנן צלמים רבים, והם עלולים להביא לסרט שלכם צלם חתונות, אם כל הכבוד לצלמי חתונות, הם אינן יכולים לספק את הסחורה כאשר מדובר בצילום סרט, הדרישות הינן דרישות אחרות, יש להבין במשחק עם תאורה, בקומופיזיציה, בבניית פריים. כך לגבי איש הסאונד, עלינו לשאוף לסאונד נקי ומקצועי שבעל המקצוע שיספק אותו ידרוש עליו תשלום לא מועט.

סרט תדמית, בשונה מעבודות אחרות שאתם מזמינים עבור החברה שלכם, אי אפשר לתקן, ברגע שיום הצילומים הסתיים, הסיכוי לשקם סרט שלא צולם בצורה מקצועית הינו נמוך ביותר עד אפסי. המשפט על מה שמשלמים בזול בסוף עולה לנו ביוקר הינו נכון מעולם לא היה נכון יותר…

כותבי המאמר :איתי אפרימי ורועי קטרי, הינם בעלי חברת וידאו הד- חברה להפקת סרטי תדמית,צילום פרסומות לאינטרנט ובניית אתרים שיווקיים.

צרו איתנו קשר

חברת וידאו הד היא אחת החברות הבולטות ביותר בישראל בתחום הפרסומות, סרטוני התדמית וסרטוני האנימציה. החברה הוקמה בשנת 2010 ע”י איתי אפרימי ורועי קטרי ומונה 5 במאים – תסריטאים, 7 מפיקים, עורכי וידיאו אפטריסטים, מעצבים , מאיירים וצלמים.

החברה הפיקה עד היום מעל 1000 סרטים והיתה מבין חלוצות הוידאו באינטרנט. מבין לקוחותיה הגדולים של החברה ניתן לציין את: משרד החוץ, התעשייה האווירית, כלל ביטוח, בזק, אינטל, לפ”מ ועוד 200 לקוחות מעולמות שונים.

הישארו מעודכנים

הצטרפו לקבוצת הפייסבוק שלנו חידושים בעולמות הוידאו השיווקי המונה אלפי חברים והשארו מעודכנים על הטרנדים החמים בעולמות הוידאו! 

סגירת תפריט
x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

072394391

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!