סרטי תדמית לעסקים - עד כמה זה תורם - Video Head | וידאו הד סרטי תדמית

סרטי תדמית לעסקים – עד כמה זה תורם

01 מאי 2018 בקטגוריה בלוג | פורסם ע"י admin

מוצר שתורם רבות לכל עסק הוא סרט תדמית. שכן, המטרה העיקרית של סרט זה היא הוא ליצור דימוי חיובי על העסק ו/או מוצריו ובכך לשווק אותו באופן האפקטיבי ביותר לקהל היעד המוגדר מראש. נכון להיום רוב בעלי העסקים שוכרים את שירותיהם של חברות בעלות ניסיון ביצירת סרטי תדמית לעסקים וידע ובכל הקשור אל עולם הפרסום, השיווק והתדמית. חברות שיכולות לעזור לעסק לשווק את עצמו באופן הטוב ביותר. מעוניינים לדעת כיצד סרטי תדמית תורמים לעסקים והאם אכן כדאי להשקיע כסף ביצירתם? התחילו לקרוא!

 

התרומה של סרטי תדמית לעסקים

סרטי תדמית לעסק תורמים רבות לשיווק המוצרים/שירותים של העסק או בניית ובניית תדמית חיובית לעסק. כל בעל עסק יודע ששיווק הוא הלחם והחמאה של עולם העסקים ולכן ויתור עליו יגרום לעסק להתמוטט. עסק שאינו משקיע בהיבט השיווקי שלו, הוא עסק שלא יצליח להתרומם. חשוב להשקיע רבות בתחקיר וכתיבת התסריט שיעביר באופן הטוב ביותר את כל היתרונות של החברה/המוצר או השירות אותו מעוניינת החברה לשווק ללקוחותיה הפוטנציאלים.

סוגים שונים של סרטי תדמית – מטרות שונות

ישנם סרטי תדמית לעסקים וישנם סרטוני תדמית (קצרים יותר מסרט) שעיקרם ליצור רושם חיובי אודות חברה מסויימת, מוצריה ושירותיה ולהניע את הצופה בסרטון לנקוט בפעולה. ישנם סוגים רבים של סרטי תדמית, ביניהם סרטי תדמית שעיקרם הדרכה על שימוש במוצר. סרטים העוסקים ביתרונות של המוצר בהשוואה אל מוצרים אחרים (בדרך כלל סרט אותו יוצרים טרם השקת מוצר). סרטים שמטרתם לקדם את המכירות של אותה חברה וכאלו שהמטרה העיקרית שלהם היא גיוס הון.

היתרונות של סרטי וסרטוני תדמית

  • כלי שיווקי חזק – סרט תדמית לעסקים משמע כלי שיווקי חזק מאוד שמוביל לחשיפה גדולה. סרט תדמיתי איכותי יגדיל את הכניסות לאתר האינטרנט של העסק או לדף הנחיתה של העסק.
  • העברה יעילה של מסרים – הוא משמש כלי באמצעותו ניתן להעביר את המסר בו מעוניינים ולהבליט את המותג אותו החברה מעוניינת לשווק.
  • עלויות – רוב סרטוני תדמית אינם מתפרסמים בטלוויזיה אלא ברשת ולכן העלות שלהם נמוכה יותר.
  • יצירת חיבור רגשי ללקוחות קיימים ופוטנציאליים – ניתן להפיק סרט תדמיתי שהמסר צרוב בו באופן רגשי ובכך הלקוח יקשר בין תחושותיו לבין החברה המוזכרת בסרט.
  • הפצה קלה - קל מאוד להפיץ סרט תדמיתי לעסקים לקהל היעד הרלוונטיים.
  • אינפורמציה – ניתן לשלב מידע רבה אודות המוצר/השירות/החברה ובכך לאפשר ללקוחות הפוטנציאליים מידע משלים אודות החברה ומוצריה.
  • חדירה לשוק – סרטי תדמית לעסקים מסייעים במידה ניכרת בחדירה של החברה החדשה או המוצר החדש לשוק.

 

לסיכום, סרטי תדמית תורמים רבות לעסק, שכן סרטים אלו מובילים לתוצאות של הכרת העסק, מיתוג אפקטיבי שלו, הגדלת חשיפתו ללקוחות פוטנציאליים ולקוחות חדשים וקידום מכירותיו. כעת, כל שנותר הוא לבחור את אותה חברה, כמו למשל חברת וידאו הד שמומחית בתחום הפקת סרטי תדמית לעסקים. בהצלחה!

תגיות