סרטוני תדמית לעסקים חדשים - וידאו האד | סרטי תדמית לעסקים

סרטוני תדמית לעסקים חדשים

08 אפריל 2019 בקטגוריה בלוג | פורסם ע"י admin

מקימים עסק חדש ומעוניינים לחשוף אותו בפני קהל יעד גדול? האם ידעתם כי סרטוני תדמית לעסק מהווים את אחד מאמצעי השיווק הדיגיטליים היעילים ביותר? ובכן, אם אתם מקימים עסק חדש עליכם לגבש אסטרטגיה שיווקית יעילה ואיכותית כדי לזכות בלקוחות חדשים ולגרום לעניין רב בעסק שלכם ולתנועה ערה של לקוחות. יש מגוון פתרונות ואמצעי שיווק בדיגיטל, וסרט תדמית לעסק שלכם הוא אחד הפתרונות היעילים והאפקטיביים ביותר להצלחת העסק ולחשיפתו.

מה זה סרטון תדמית לעסק?

סרטון תדמית לעסק חדש או קיים נועד לשקף את הסיפור העומד מאחורי העסק, להציג את יתרונותיו, ליצור בידול ממתחרים, למתג את העסק ולהעביר מסרים שיווקיים ומניעים לפעולה. הסרטון מציג את העסק החדש בפני לקוחות פוטנציאליים, בסרטון מתארים את חזון החברה, אפשר להציג מידע על היזמים ובעלי העסק, לראיין עובדים, להציג את מוצרי החברה או שירותים שהעסק מציע ועוד.

את סרטון התדמית מפיקים בעזרת צוות מקצועי ומיומן של חברה להפקות וידאו באיכות גבוהה. כדאי לדעת כי צוות חברת ההפקות מלווה אתכם באופן צמוד משלב התכנון וגיבוש הקונספט והרעיון העיקרי של סרטון התדמית, דרך ההפקה בפועל והצילומים בעסק ובמיקומים נוספים בהתאם לצורך, ועד קבלת הסרטון. את הסרטון תוכלו להפיץ באמצעות האתר העסקי החדש, במיילים, בוואטסאפ ובכתבות אודות העסק המפורסמות באמצעי המדיה השנים.

מהם היתרונות של הפקת סרטון תדמית לעסק שלכם?

הפקת סרטון תדמית לעסק החדש מקנה יתרונות חשובים כגון:

  • כלי שיווקי יעיל ואפקטיבי להצגת העסק החדש ולחשיפתו
  • הסרטון מעניק תדמית יוקרתית לעסק
  • הסרטון תורם למיתוג העסק החדש ולבידול מהמתחרים
  • קל להפיץ את הסרטון כדי לחשוף את העסק החדש
  • אפשר לשלב את הסרטון בדף הבית, להפיץ אותו ברשתות החברתיות ועוד

סרטוני תדמית הם לרוב קצרים, לאחר פגישת הכרות צוות חברת ההפקות מכין תסריט בסיסי להצגת ולחשיפת העסק החדש. יש מגוון שיטות ורעיונות להפקת סרטוני תדמית לעסקים חדשים, ולרוב משלבים קטעי קריינות, ראיון עם הבעלים, סאונד, אנימציות ומעברים מונפשים, כתוביות ועוד.

כיצד סרטון התדמית משתלב באסטרטגיית השיווק באינטרנט?

כדי להקים עסק חדש יש לתכנן אותו היטב, להכין תוכנית עסקית מפורטת, לבצע מחקר שוק מעמיק ולקבל החלטות פיננסיות שקולות. במקביל להקמת העסק החדש יש לגבש תוכנית שיווק מפורטת, כיום רוב השיווק מתבצע באינטרנט בגלל העלויות המשתלמות והכלים המתקדמים המאפשרים לפלח את קהל היעד ולפנות בדיוק ללקוחות פוטנציאליים על פי מאפיינים ידועים הנקבעים מראש.

חשוב לציין כי שיווק באינטרנט מאפשר לעסק החדש לזכות בחשיפה גדולה ורחבה. בהתאם לתקציב העסק ולמאפייניו, ניתן לגבש אסטרטגיה שיווקית מנצחת ולגרום לגולשים רבים להיכנס לאתר של העסק, להשאיר לידים ולרכוש מוצרים ושירותים שהעסק מציע. חברה מקצועית לשיווק בדיגיטל ממליצה ללקוחותיה להכין סרטון תדמית בעזרת חברת הפקות מקצועית, הסרטון מהווה כלי יעיל לשיווק העסק החדש ולפרסום אפקטיבי שלו.

תגיות