כיצד הפקת סרטון תדמית יעזור לכם לשפר את אחוזי ההמרה

כשחושבים על תוכן, רוב האנשים יחשבו על מאמרים. שימוש במלל שיווקי, המניע לפעולה בצורה כמה שיותר ברורה אך תמציתית, הוא נושא קריטי לדפי נחיתה ולהצלחתו של קמפיין ממומן בגוגל. אבל תוכן הוא לא רק המילה הכתובה. סרטונים יכולים להוות חיזוק משמעותי לכל קמפיין ע"י העלאת אחוזי ההמרה. לכן, אם אתם בונים כרגע אסטרטגיה שיווקית, כדאי שתבינו מדוע שימוש בסרטונים יהווה בעבורכם יתרון משמעותי על פני המתחרים.

תנו ללקוחות הפוטנציאלים שלכם להכיר אתכם

בין אם אתם עושים פרסום בגוגל באופן אורגני ובין אם בממומן, חשוב להבין שיש תחומים שבהם בעל האתר לא מופיע בפרונט, אלא בוחר להסתתר מאחורי האתר ולכן הוא לא יצליח להגיע לאחוזי המרות טובות. למה הכוונה? קחו לדוגמא את תחום בעלי המקצוע. לקוחות פוטנציאלים רבים רוצים לדעת איך נראה בעל המקצוע כי הם רוצים להכיר אותו. כאשר מוצג להם אתר הכולל תצלומים ממאגרי תמונות, ואין שום זהות ייחודית מאחורי דף הנחיתה אליו הם הגיעו –  רבים מהם יעדיפו למצוא מישהו שמציג את עצמו באתר. צלמו סרטונים בהם אתם מדברים והציגו אותם באתר. שלבו גם תמונות אמיתיות שלכם. אל תעשו זאת רק אם חיים הכט הגיע אליכם ויצאת צדיקים. יש לכם עסק לתיקון מחשבים, אינסטלציה או מוסך? שלבו תמונות וסרטונים שלכם באתר על מנת ליצור אמינות..

לא לכולם יש זמן לקרוא ולא לכולם המסר ברור

לא כל אחד אוהב לקרוא ולפעמים לא תמיד קל להבין את המסר בדפי הנחיתה. לכן סרטונים יכולים לשמש כגיבוי למלל. במקרים רבים אנשים יעדיפו לצפות בסרטון קצר שמסביר את מהות העסק או השירות מאשר לקרוא את דף הנחיתה ולא משנה אם הוא קצר או מפורט ומורכב. זה טוב במיוחד לרגעים בהם המשתמש כבר היה בלא מעט אתרים וכשהוא הגיע לאתר שלכם – הוא כבר נכנס אלי במצב תשוש, חצי מיואש ומאוד עייף מהחיפוש.

יצירות מיתוג של מומחיות

חלק חשוב בתהליך המיתוג של כל עסק הוא לא רק המיתוג הכללי שלו, אלא גם מיתוג בעליו כמומחה בתחומו. הפקת סרטונים זאת הדרך המושלמת לעשות זאת. לכן חשוב מאוד שלצד מידע אינפורמטיבי, יהיה שילוב של מידע המציג את בעל העסק כמומחה. אלה יכולים להיות טיפים, דעות או מענה לשאלות נפוצות של לקוחות – העיקר לא תוכן גנרי ומובן מאיליו. ברגע שבעל העסק יזוהה כמומחה, אחוזי ההמרה יעלו באופן משמעותי. במקרים רבים בעלי עסקים יעידו שלקוחות פנו אליהם ודיברו איתם על הסרטונים והסבירו להם שבזכות הסרטונים הם העדיפו אותם על פני האחרים.

טיפים לסרטון מוצלח

  • הניעו את המשתמשים לפעולה – בדיוק כמו שהמלל בדף הנחיתה צריך להניע לפעולה כך גם הסרטון. הסברתם למשתמשים על השירות שלכם? נהדר. עכשיו הגיע הזמן לשכנע אותם לעשות פעולה באתר שלכם. שכנעו אותם להשאיר פרטים, ליצור קשר טלפוני או כוונו אותם לתוך האתר שלכם להמשך גלישה.

 

  • שווקו את הסרטון עצמו עוד לפני העלאתו לדף הנחיתה – רצוי ליצור מעורבות גולשים עוד לפני שקמפיין עצמו עולה לאוויר. אם אתם מטמיעים סרטון יוטיוב באתר, שתפו אותו בדף הפייסבוק שלכם, העלו אותו לאתר ואם יש לכם את התקציב כדאי גם להשקיע בפרסום ממומן ביוטיוב. ברגע שמשתמש כלשהו יגיע לדף הנחיתה ויזהה שיש בסרטון מעורבות גולשים, כך יגדל הסיכוי להגדלת ההמרות. כמו כן, אל תשכחו לעשות אופטימיזציה מלאה לסרטון כך שהוא יתקדם ביוטיוב על מילות חיפוש שונות.

 

  • מתביישים לחשוף את עצמכם? ישנם לא מעט בעלי עסקים שמביישים לעמוד מול מצלמה ולכן חשיפה מסוג זה יכולה להיות תהליך קשה בעבורם. במקרה כזה, כדאי להפיק סרטוני אנימציה במקום לוותר על צילום סרטונים. אתם לא חייבים להוציא הון על התהליך. בעוד שיש באמת חברות שמפיקות סרטונים מאוד מקצועיים ואפילו ויראליים והם עולים ביוקר, ישנם גם שירותי אנימציה במתאימים לתקציבים נמוכים יותר של כמה מאות ₪ פר סרטון.

 

  • הימנעו מהפקת סרטון תדמית באיכות נמוכה ובזווית לא טובה – מעוניינים לשדר מקצועיות ואמינות? הימנעו מסרטונים בהם אתם מצלמים את עצמכם מדברים מול המצלמה של המחשב ללא שום מיקוד ועריכה. סרטונים בדפי נחיתה צריכים להיות קצרים וממוקדים בדיוק כמו התוכן אחרת אף אחד לא יטרח לצפות בהם. תשמרו את הסלפי לשימוש האישי. כאשר מדובר בעסק, חשוב מאוד להיעזר בצלם ורצוי להשתמש במצלמה איכותית. מומלץ להימנע מצילום במכשירים סלולריים אם אתם רוצים ליצור מיתוג כמה שיותר איכותי וממוקד ולעשות שימוש במצלמה מקצועית.

לצפייה בהפקות סרטי תדמית שלנו לחצו כאן >>

x
לפרטים נוספים >

מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם

או חייגו עכשיו :

03-5351847

כבר עוזב?

אם יש סרטון שחיפשת ולא מצאת השאר פרטים ונחזור אליך!