דרכים לא שגרתיות להפצת מותגים לציבור הרחב - Video Head | וידאו הד סרטי תדמית, פרסומות וידאו והפקות סרט תדמית

דרכים לא שגרתיות להפצת מותגים לציבור הרחב

18 יולי 2019 בקטגוריה בלוג | פורסם ע"י admin

מתגעגעים למדינת ישראל בשנותיה הראשונות? אתם לא לבד! גם בעלי החברות והעסקים בישראל חושבים כמוכם. אם בעבר הם התמודדו עם תחרות קלושה ומספר מותגים קטן, הרי שכיום בכל תחום וענף, התחרות בשיאה ומרוב מותגים, קשה לדעת מי מוכר מה. זו בדיוק הסיבה מדוע חשוב לחשוב מחוץ לקופסה, "לנשום" יצירתיות ולחפש דרכים ייחודיות ולא שגרתיות להפצת המותג שלכם לציבור הרחב ולקהל היעד.

סרטוני תדמית – כמה פשוט, ככה יעיל

נפתח את מסע הרעיונות המיוחדים עם הכוח העולה של ענף המיתוג בעשור האחרון – סרטוני תדמית. השילוב המנצח של הפקה זולה, מהירה ופשוטה, יחד עם היכולת להגיע למאות אלפי גולשים וצופים בתוך זמן קצר, הפכה את הסרטונים הקצרים לכלי נפוץ, אך עדיין מיוחד ויעיל. חשוב לייצר סרטונים חכמים, בעל מסר ברור וקל להבנה. השתמשו בעזרים טכנולוגיים / גרפיים במידת הצורך, הימנעו משבחי יתר לעצמכם ו/או מקטילת המתחרים. שמרו על שפה נקייה ומתאימה לקהל היעד. אל תסתפקו בסרטון בודד, אך חשוב לייצר קו מנחה משותף ("שפה מיתוגית") בין כלל הסרטונים.

שיווק באמצעות משפיענים – המיתוג הקלאסי והמצליח

עוד מימי קדם נהגו חברות להשתמש במפורסמים (סלבריטאים) על מנת לייצר ולייצב מותג מנצח. השיטה עבדה אז ועובדת נפלא גם היום, בתנאי שמקפידים על מספר כללים חשובים:

  • בחירה של משפיען ללא רבב – בחרתם אדם אשר עברו מוכתם בפלילים / התנהגות לא הולמת וכדומה? ההשפעה עלולה להיות הרסנית. זכרו שמשפיען עלול להשפיע גם לרעה...
  • אמינות – אם אתם יבואני רנו בישראל, והידוען שלכם מוכר בתור זה שעד לפני שנה הצהיר ש"אין כמו מאזדה", האמינות שלו בעיניי הציבור עלולה להיפגע במקרה שלכם.
  • התאמת השפעת האדם על המסר אותו אתם רוצים להעביר – יש משפיענים המשדרים אמינות. אחרים מעבירים מסר של ביטחון. שיחה בגובה העניים. עזרה בעת צרה. וכדומה. חשבו מה המסר אותו אתם רוצים להעביר ובחרו משפיען בהתאם (ולא להיפך).

מתנות ממותגות לעובדים – ה-Value For Money המשתלם מכולם

כדי להשלים את תמהיל המיתוג המנצח, מומלץ להשתמש בשיטות זולות וחכמות, ובראשן שיווק באמצעות מתנות ממותגות לעובדים. בתקציב של כמה אלפי / עשרות אלפי שקלים (שליש או חצי ממחיר הפקת סרטון תדמית או השכרת שירותי משפיען), ניתן להפיץ את המותג שלכם לאלפי אנשים על גבי מאות מוצרים, לרבות מחברות, לוחות שנה, ערכות מתנה לחגים, גלויות מעוצבות, עטים ועוד. זול, מהיר, נוח והכי חשוב אפקטיבי ויעיל.

בהצלחה!

תגיות