איך בעזרת סרט תדמית איכותי, עסק קטן יכול לעלות למעלה? - Video Head | וידאו הד סרטי תדמית, פרסומות וידאו והפקות סרט תדמית

איך בעזרת סרט תדמית איכותי, עסק קטן יכול לעלות למעלה?

20 ספטמבר 2018 בקטגוריה סרטי תדמית טיפים | פורסם ע"י admin

 בעידן השפע בו אנו חיים, המבחר וההיצע העשיר המוצע ללקוחות, מעמיד את העסקים, קטנים כגדולים, בפני תחרות קשה על תשומת ליבו של כל לקוח.

עם זאת, אותו שפע פתח בפני בעלי עסקים, כלים רבים לפרסום ושיווק, וכך מתאפשר גם לעסקים הקטנים להציע את מרכולתם לכל לקוח פוטנציאלי.

פרסום וקידום עסקים קטנים מתבצע באמצעות מספר אמצעי תקשורת עיקריים והם: פייסבוק, אינסטגרם  ויו טיוב. בהם החשיפה לקהל היא עצומה וכמעט אין גבול ליצירתיות.

אנו מעבירים זמן בלתי מבוטל מול המחשב, בין אם ברשתות החברתיות ובין אם ביו טיוב בצפייה בתכנים שונים ולכן אנו חשופים בצורה כמעט מלאה גם לתכנים אשר אותם לא בחרנו לראות. סרטוני תדמית נכנסים בדיוק לנישה זו.

סרטוני התדמית הנם כלי פרסומי מרכזי בקידום עסקים קטנים. סרטון תדמית נכון ואיכותי המציג ומפרט את בית העסק, מוצריו או שירותיו, יגרום לחשיפה ולמודעות עולה וגוברת לבית העסק וכן יביא ליצירת לקוחות חדשים ושובם של לקוחות ותיקים.

סרט התדמית יכול להיבנות בצורה הומוריסטית כסרטון מצויר או מצולם או דווקא לפנות למקום רציני ורשמי באמצעות דובר, אוסף תמונות של בית העסק, טבלאות, דיאגרמות וכדומה, הכל על פי דרישת בית העסק והמסר אותו הוא רוצה להעביר ללקוחותיו.

יתרונו הגדול של סרט התדמית הינו הצפייה בסרטון אשר מושכת את תשומת ליבו של הלקוח באופן מידי ושאינו מצריך מהלקוח "מאמץ מיותר" של קריאת טקסטים, אלא צפיה פסיבית בסרטון אשר מושך את תשומת הלב בצורה מיידית, שכן כיום אנשים מעדיפים לקבל את המידע מן המוכן, ללא השקעת זמן או פעולות מיותרות. שכן בתקופה זו בה אנו חיים, שהכל מהיר וזמין, סרטון התדמית עונה בדיוק על צורך זה.

בכוחו של סרט התדמית להפוך את בית העסק לחי ונגיש עבור לקוחותיו, לפרט בצורה היעילה ביותר את יתרונותיו ושירותיו ובכך למשוך לקוחות חדשים לצד לקוחות ותיקים.

כמו כן, לסרטון התדמית ישנה היכולת להעביר מסרים בצורה ברורה יותר תוך מתן הסברים ודוגמאות חיות, לראיין אנשים אשר ידברו בשבח בית העסק, להציג מוצרים בצורה חיה ולא רק תוך מתן הסבר מילולי. הגירויים החזותיים, הקולות, הצבעים, המילים, המוזיקה הנלווית, הופכים את חוויית הצפייה לחיובית ומעניינת, דבר המשרה חוות דעת חיובית על בית העסק ובהמשך לכך, נטייה להגיע אל בית העסק או ליצור עמו קשר ולהשלים את החוויה ברכישת המוצר או השירות המוצע. חשוב לציין גם שהסרטון הנכון יביא לשיתופים רבים ובכך לשיווק מסיבי יותר אפילו ללא עבודה נוספת של בית העסק.

חשיבות נוספת של סרטוני התדמית היא העובדה שמנועי החיפוש השונים נוטים לקדם אתרים ועסקים בהם ישנם תכני וידאו ולמצב אותם גבוה יותר במהלך חיפוש הקשור לבית העסק.

בתי עסק קטנים מתקשים יותר לפרסם את עצמם במדיות גדולות עקב העלות הכלכלית הגבוהה ולכן חדירה אל השוק באמצעות סרטון תדמית מוצלח ובנוי היטב אשר יוצג ברשתות החברתיות, יכול לתת את המענה המושלם ולהביא לתוצאות הרצויות.

תגיות